Nízkoenergetické a pasivní domy

 

Stavby rodinných domů provádíme v různých variantách dokončení dle přání klienta. Někdo preferuje jen hrubou stavbu a dokončovací práce si chce dělat sám, někdo se chce nastěhovat přímo do svého vysněného domu a zvolí variantu na klíč. Naše společnost ovšem staví z velké části tzv. domy na klíč, protože klientovi nabízíme komplexní služby. Pokud se tedy jedná o stavbu na klič, nabízíme klientovi i další stavební činnosti, včetně řemesel, zpevněných ploch, inženýrských sítí dle individuálního přání a potřeb zákazníka.

Dále Vám rádi zajistíme zpracování projektové dokumentace včetně vyřízení stavebního povolení. Po ukončení stavby je samozřejmostí příprava dokumentů a podkladů ke kolaudaci.

Typové domy

Nabízíme našim klientům 15 typových domů v provedení: Bungalov, Klasické domy a Moderní domy. Je to jen ukázka toho, co naše společnost dokáže, ovšem meze se nekladou a klientovi jsme schopni mimo rozsah typových domů nabídnout celou škálu individuálních staveb viz. individuální výstavba.

BUNGALOVY

BUNGALOVY

Přízemní dům typu bungalov získává na oblibě díky své pohodlnosti, praktičnosti, příjemnému vzhledu i účelnému půdorysnému uspořádání. Je vhodný pro všechny kategorie klienta - mladý bezdětný pár, rodinu s dětmi i pro seniorský věk.

KLASICKÉ DOMY

KLASICKÉ DOMY

U tradičních rodinných domů je kladen velký důraz na poměr mezi obytnou plochou a cenou. Domy jsou většinou navrženy s velkým společným prostorem a zázemím v prvním nadpodlaží. Tyto domy jsou v oblibě hlavně u větších rodin s dětmi.

MODERNÍ DOMY

MODERNÍ DOMY

Moderní domy dokáží splnit všechny Vaše nároky na bydlení. Jsou pohodlné, nadčasové a funkčí. Moderní domy přináší moderní technologie do vašich příbytků. Budoucnost bydlení začíná zde, u společnosti Rybka Building a.s.

Individuální výstavba

Vážení klienti, pokud jste si nevybrali z naší nabídky  typových rodinných domů, velice rádi Vám vypracujeme individuální projekt rodinného domu na míru.
Jsme tady pro Vás, abychom realizovali Vaše sny a představy o bydlení. Zpracujeme Vám klasické i složitější zadání pro stavbu. Vždy přitom klademe důraz na Vaše osobní přání, představy. Samozřejmě rádi poradíme ve věcech, se kterými máme mnoho let zkušeností.
Nechte si proto u nás vytvořit projekt rodinného domu a nebo nám přineste ten Váš, pokud nějaký máte. My jej naceníme a postavíme.
Všechny naše domy jsou nízkoenergetické nebo pasivní. Základem pro všechny projekty rodinných domů je přitom respektování vašich požadavků. Disponujeme proto týmem kvalitních projektantů a pro optimální výsledek spolupracujeme se špičkovými architekty, kteří splní všechny Vaše představy o Vašem bydlení.

 

V případě zájmu kontaktujte
specialistu na individuální výstavbu:

tel.: 739 593 291
e-mail: info@rybkabuilding.cz

Váš Tým Rybka Building a.s.

×
Načítání...
< předchozí reference další reference >