Pomůžeme Vám splnit si sen

 

Financování nemovitostí přes naší společnost

Společnost Rybka Building a.s. spolupracuje téměř se všemi bankovními i nebankovními subjekty v ČR. Tím je schopná pro svého klienta zajistit velmi zajímavé financování nemovitosti, o kterou klient projevil zájem. Zajišťujeme vyřízení hypotečních úvěrů na rodinné domy i velké developerské projekty. O naše klienty se starají špičkoví odborníci (hypoteční specialisté) s více než desetiletou praxí v oboru, kteří pro klienta připraví financování na míru.

 

Jak funguje financování na českém trhu

V dnešní době probíhá na území celé České republiky 97% profinancování nemovitostí pomocí Hypotečního úvěru (HÚ). Lidé si však nemohou vždy dovolit financovat koupi nemovitosti z vlastních zdrojů. Přesně to však řeší hypoteční úvěr, v dnešní době značně oblíbený a využívaný trend. Ovšem ne každý klient je pro banku dostatečně bonitní a na hypoteční úvěr tak nedosáhne. Naše společnost se tímto problémem začala aktivně zabývat již před několika lety a dnes v tomto finančním oboru dokážeme zajistit pro naše klienty téměř nemožné. Naši hypoteční specialisté jsou opravdoví odborníci. Sjednejte si s nimi nezávaznou schůzku, během které vám připraví financování na míru.

Naše motto – Jistota, rychlost a spokojenost

Nejvíce nám záleží na tom, aby financování výstavby Vašeho domu proběhlo bez sebemenších problémů.

Naši hypoteční specialisté nejednají nikdy na přepážkách, či s bankovním hypotečním poradcem. Jednáme vždy s managery a řediteli bank, čímž se zrychluje vyřízení Vašeho HÚ a zvyšuje pravděpodobnost HÚ vůbec dostat.

Klientům zajistíme celý proces projednání a čerpání hypotéky. Klient přijde poprvé do banky až na podpis smlouvy o úvěru.

Zajistíme financování jak u cihlových, tak u montovaných domů. Montované domy vyžadují individuální způsob financování a bohužel ne všechny bankovní instituce jsou schopny tuto výstavbu financovat. Nicméně naši hypoteční specialisté si s tímto ví rady.

Nespoléhejte se na nabídku pouze jedné bankovní instituce. Porovnejte si všechny možnosti a vyberte si to nejlepší řešení. Tuto službu Vám u nás nabízíme.

Našim klientům zpracujeme kalkulaci financování výstavby od jednotlivých bank ZDARMA.

Perfektně známe plusy a mínusy metodiky financování výstavby jednotlivých bank. To se však na bankovní přepážce nedozvíte.

Spolupracujeme se všemi hypotečními bankami, stavebními spořitelnami a nebankovními subjekty.

Pokud se nevejdete do přednastavených linek schvalovacího procesu, zařídíme u banky výjimku.

×
Načítání...
< předchozí reference další reference >